Oksijen Terapi

Oksijenli cilt bakımı, diğer bir deyişle Oksijen Terapi, %95 yoğunlaştırılmış oksijenin airbrush tabanca  (iğne kullanılmadan) yardımıyla cildin Dermis (en alt) katmanına kadar kullanılan ürünlerin itilmesini  (enjekte edilmesini) sağlamaktadır.

Bu hassas, etkili ve güvenli yöntemle, pürüzsüz, genç görünümlü,  tazelenmiş yepyeni bir cilt elde edebilirsiniz.
Oksijen Terapi ile uygulaması esnasında, oksijen dermis tabakasına ulaşır. Tazeliğini yitirmiş, yıpranmış bu hücrelere yepyeni bir yaşam kazandırır. Ciltte gözle görülür bir canlılık, yumuşaklık ve tazelik hissedilir
Uygulama çok güzel sonuçlar doğurmaktadır. Örneğin 6–8 seans arasında akne ve sivilcelerde büyük oranda azalma, gözeneklerde sıkılaşma , 8–10 seans arasında lekelerde ve ince çizgilerde açılma görülmektedir. İlk seansla birlikte saçlarda güçlenme veya soluma terapi(burun yoludan nazal kanül) ile daha da enerji verir.Ayrıca uygulama sonucunda cildinize kullandığınız ürünlerin etkisi de 2 kat artmaktadır. Buda 2 ayda etkili olabilecek bir ürünün size aynı etkiyi 1 ay da sağlaması demektir.En önemli noktalardan biride, hiçbir iğneli enjeksiyona gerek kalmaksızın uygulama doğal ve sağlıklı şekilde sonlandırlır.

 

oksijen_terapi
Oksijen seviyesi birçok cihazda uygulama esnasında değişirken görülememekteydi ve yapılan işlemin etkisi azalmaktaydı. Cihazımızın yeni bir özelliğide uygulama sırasında onlineoksijen çıkış oranını görebilmeniz. Buda uygulamayı kişi açısından amacına uygun olarak daha etkin kılmaktadır.

 

Soru Sor
Mesajınız Gönderildi